שלומי זינו

חבר מועצת העיר העומד בראש סיעת נשר בתנופה, אותה ייסד יחד עם ראש עיריית נשר לשעבר, דוד עמר ויו”ר הכנסת לשעבר, דן תיכון. בשנים האחרונות, שימש זינו כרכז ודובר הסיעה לאחר שדוד עמר סיים את כהונתו במועצת העיר, זינו נכנס במקומו למועצת העיר ונבחר פה אחד ליו”ר ובא כוח הסיעה במקום דוד עמר. זינו תושב העיר, נשוי ואבא ל-3 בנים. מתמודד לראשות עיריית נשר

בוחרים בחינוך טוב יותר – לא משאירים אף ילד מאחור – הכל מתחיל בחינוך

תפקידנו הוא לסייע, לטפח ולספק את כל האמצעים המקצועיים והפדגוגים שיכשירו ויחנכו את ילדינו לחיים. בתקציב העירוני, יש מספיק כסף על מנת להגדיל את השקעות העירייה במיזמי החינוך. מחזירים את החינוך לראש סדר העדיפויות!

בוחרים בהגנה על הסביבה, המים והאוויר

נשר היא עיר שנאלצת לספוג זיהום אוויר שאת חלקו היא כלל לא מייצרת. על אף שמפגעי הסביבה הם גורם התחלואה המרכזי בעיר, בכל השנים האחרונות העירייה התעקשה לברוח מכל עיסוק בסוגיה מטרידה זו ולא נמצא פתרון ראוי. נצא למאבק החל מהיום הראשון ונשנה את זה !

בוחרים בפיתוח ובשדרוג תשתיות

נושא שיפור פני העיר ותחזוקה שוטפת של תשתיות העיר על כל חלקיה הינה נושאים מרכזיים ביותר. בהנהגתי, עיריית נשר תאגום תקציבים ותשקיע בשיקום ושדרוג תשתיות, קיצור הפקקים בכניסות וביציאות לעיר וקידום נגישות התחבורה הציבורית.

בוחרים בפיתוח כלכלי

תמהיל המגורים בנשר אל מול התעסוקה חייב להשתנות העירייה בראשותי תפעל לשמירה על יחס תמהיל המגורים אל מול התעסוקה, תמהיל שישמור על עיריית נשר עמידה ועצמאית בעזרת שורה של פעולות שיביאו לפיתוח אזורי התעסוקה בנשר

בוחרים בביטחון אישי וסדר ציבורי

אני מאמין כי יסודותיה של חברה בריאה טמונים ביכולתה להעניק ביטחון אישי לתושבים ולקדם ערכים של שותפות הדדית, סולידריות, שלטון חוק וסדר ציבורי.

בוחרים בניהול מודרני בו אתם במרכז

עיריית נשר בהנהגתי תבצע רה-ארגון באגפי העירייה במטרה לייצר יחידות עבודה המחויבת לסל שירותים ברור ומוגדר ולשירות מועלה לכל התושבים.

למעלה

בוחרים ראש עיר – שלומי זינו

בהנהגתי, תהפוך העיר נשר לעיר אטרקטיבית יותר המושכת אליה מבקרים מכל שכבות הגיל והאוכלוסייה. לצד זאת עם ההשקעה שתעשה בתרבות ובאזורי הפנאי, באיכות הסביבה, החינוך והספורט, תהפוך נשר למוקד תרבות אזורי. בדרך זו, ניצור עוגן כלכלי ונביא לקידום העסקים הקיימים בעיר ולפתיחת עסקים נוספים.

 

הצטרפו אלינו!

ּ